ESHOP JE OTEVŘENÝ. Nejbezpečnější způsob, jak koupit super dárek! ESHOP JE OTEVŘENÝ. Nejbezpečnější způsob, jak koupit super dárek!
  • 1 z 4
 

Zástěra pro babičku (bez kapes) - Nejlepší bábovku peče babička

 

Zástěra na vaření pro babičku, která peče tu nejlepší bábovku na světě. Jednoduchý, ale příjemný model zástěry bez kapes. Jméno babičky, které chcete vytisknout na zástěru napište do poznámky k objednávce. Poznámku naleznete ve 3. kroku objednávky v levé spodní části s názvem „Zadat poznámku pro prodejce“. 


 

439 Kč
362,81 Kč bez DPH
Značka Kariban / Kuchařské zástěry
Kategorie Zboží
Zvolte variantu
Zástěra pro babičku Kód produktu 201/CER Barva: Černá (Black) Doručení do 2-4 pracovních dní 439 Kč
362,81 Kč bez DPH
   
 

Zástěra pro babičku je oblíbený dárek. Hitem letošního roku je zástěra se jménem. Peče vaše babička výbornou bábovku? Kupte jí tuto krásnou zástěru, na kterou vytiskneme jméno vaší babičky. Jméno napište do poznámky k objednávce. Zástěra na vaření po babičku je vyrobena ze 100% bavlny. Jedná se o základní typ zástěry bez kapes a přezky pro nastavení délky zástěry. Zástěra pro babičku je potištěna nejmodernější digitální technologií. Zástěra pro babičku je oblíbený dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Vyberte si u nás krásnou zástěru i vy a budete mile překvapeni kvalitou textilu i potisku.

Materiál: 100% bavlna, gramáž 220 g/m2.
Typ zástěry: Bez kapes

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: