Největší specializovaný eshop s originálními zástěrami na vaření. Rychlé vyřízení objednávky. Výborné recenze zákazníků.

Vše o nákupu

Je zboží kvalitní?
Tiskneme na kvalitní kuchyňské zástěry vyrobené ze 100% bavlny. Naše tiskové stroje dnes představují absolutní špičku v potisku textilu. Zástěry na vaření mají měkký a dotek příjemný potisk, který nevytváří tvrdou vrstvu, která se neloupe.


Kdy zboží dostanu?
Objednávka bude vyřízena do 3-5 pracovních dnů nebo do 6-9 pracovnéch dnů (v závislosti na konkrétní barvě kuchyňské zástěry - uvedeno u produktu). Před Vánocemi může být doba dodání delší.


Mohu zboží vyměnit?
Zboží můžete bezplatně vyměnit do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je nutné zaslat nepoškozené společně s daňovým dokladem, který vám byl zaslán do mailu (bez něj zboží nebude k výměně přijato) na adresu:

Aveneli s.r.o.
Vaníčkova 100/6
16900 Praha 6

Na doklad připište rukou podrobnosti o výměně, případně označte zboží, které požadujte vyměnit.
Cenu dopravy v případě výměny zboží platí kupující - zásilku posíláme na dobírku (cena dopravy) buď Českou poštou nebo dopravcem InTime. Pozn: Zboží, u kterého si zákazník zvolí vlastní potisk (jméno, rok narození, věk), vyměňujeme za 50% původní ceny.