Největší specializovaný eshop s originálními zástěrami na vaření. Rychlé vyřízení objednávky. Výborné recenze zákazníků.

Dětská zástěra

Dětská zástěra pro malé kuchaře a kuchařky, kteří rádi pomáhají při vaření nebo pečení. Naše originální zástěra pro děti s milou kresbou kuchaře (pro kluky) a kuchařky (pro holčičky) je vyrobena z kvalitní 100% bavlny od francouzského výrobce textilu. Zástěra na vaření pro děti je v nabídce v několika barevných provedeních. Pro kluky v modré a zelené barvě, pro holčičky v růžové a zelené barvě. Zástěra má v předu dvě kapsy a nastavitelný řemínek s přezkou pro nastavení délky zástěry. Kvalitní potisk nejmodernější technologií zaručuje, že se potisk neloupe, nepraská a je dlouhotrvanlivý. Dětská zástěra je milý a originální dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

 
429
4301429430

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Dětská zástěra na vaření Novinka Kód: 356/CER
  Dětská zástěra na vaření pro děvčata
  Odesíláme do 2-3 pracovních dní

  Kvalitní dětská zástěra na vaření se jménem kuchařky ze 100% bavlny od francouzského výrobce. Jméno malé kuchařky, které chcete vytisknout na zástěru napište do poznámky k objednávce. Poznámku naleznete ve 3. kroku objednávky v levé spodní části s názvem „Zadat poznámku pro prodejce“.

   


  354,55 Kč bez DPH
  429 Kč
  Značka: Kariban / Kuchařské zástěry
 • Dětská zástěra na vaření Novinka Kód: 362/MOD
  Dětská zástěra na vaření pro kluky
  Odesíláme do 2-3 pracovních dní

  Kvalitní dětská zástěra na vaření se jménem kuchaře ze 100% bavlny od francouzského výrobce. Jméno malého kuchaře, které chcete vytisknout na zástěru napište do poznámky k objednávce. Poznámku naleznete ve 3. kroku objednávky v levé spodní části s názvem „Zadat poznámku pro prodejce“.

   


  354,55 Kč bez DPH
  429 Kč
  Značka: Kariban / Kuchařské zástěry

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem